Зворотній зв'язок




Документи

Документи

Ви вирішили придбати квартиру в новому будинку - це правильне рішення!

 

Дуже важливо довіряти тому, хто будує Ваш новий дім.

Головний принцип роботи нашої компанії, не просто будувати, а будувати для людей, забезпечити комфорт, затишок та безпеку.

 

Найкраща рекомендація - щасливі мешканці.

Ви можете в онлайн-режимі стежити за ходом будівництва, а також відвідати житловий комплекс, який будується.

Документи

Сучасне і якісне житло від надійного забудовника за доступною ціною!

В наш час вже не всі громадяни прагнуть придбати житло у столиці. Звичайно, велике місто відкриває багато можливостей: престижна робота, сприятливі умови для бізнесу, навчання та розваги. Але є інша сторона: у столиці вищі ціни не тільки на нерухомість, ніж в інших регіонах країни, але й на товари та послуги. У великому місті скупчення автомобілів та людей, повітря загазоване.

 

Така ситуація має раціональне рішення: купити квартиру в Вишневому у житловому комплексі «АГАМ» – вигідно й комфортно. Найближче передмістя має краще повітря, ніж центр міста, а до найближчої станції метро «Теремки» добиратися кілька хвилин громадським транспортом чи на власному автомобілі. При цьому нерухомість в ЖК «АГАМ», що знаходиться в трьохстах метрах від міста Вишневе, має значно нижчі ціни, ніж в столиці. До межі Києва півтора кілометра, поруч з новобудовою зручна розв’язка та зупинка громадського транспорту.

Інфраструктура новобудови

Житловий комплекс «Агам» займає площу близько дох гектарів. Корпуси десятиповерхових будівель оточують затишний дворик, в якому міститься зона відпочинку, дитячий майданчик, тенісні корти, зелені насадження.

 

Перші поверхи будівель будуть зайняті магазинами, кафе, салоном краси, спортивним клубом та іншими закладами.

 

Планується побудувати дитячий садок.

 

Територія комплексу цілодобово охороняється, в темний час ефективно освітлюється.

 

В новобудові буде паркінг на триста двадцять автомобілів мешканців та гостьова стоянка.

Надійні інвестиції у майбутнє

Під час будівництва жилого комплексу «АГАМ» були застосовані сучасні технології та використовуються екологічно безпечні матеріали. Стіни будівель виготовлені з цегли. В будинках будуть функціювати безшумні ліфти, у квартирах та під’їздах встановлені металеві протипожежні двері. Для людей з обмеженими можливостями встановлені пандуси. У покупців є можливість перепланувати квартири на свій смак. У квартирах передбачене індивідуальне опалення, гаряче водопостачання. Панорамні вікна мають потрійний склопакет, лоджії засклені, доступні широкі комунікаційні можливості.

 

Купити квартири в Вишневому – це вигідна й раціональна інвестиція. Нерухомість у ближньому передмісті має чималий попит. Не варто відкладати покупку, поки є можливість треба вибрати бажаний поверх, метраж помешкання, панораму з вікон.

Адреса

с. Крюківщина, Києво-Святошинський район, вул. Бакинська, 1 (В. Стуса 15)

Як доїхати

Маршрути: №820, №302, №301, №368, №306, №812
Можна доїхати до станцій метро: «Теремки», «Виставковий центр», «Дружби народів», «Контрактова площа», «Святошино», «Нивки», «Політехнічний інститут», «Шулявка»

Відділ продажу

(093) 575 99 77
(095) 575 99 77
(097) 575 99 77