Зворотній зв'язок
Інфраструктура

Інфраструктура

Все необхідне поруч з Вами

Раціональний вибір

Житловий комплекс «AGAM» знаходиться в безпосередній близькості від столиці – до Києва лише півтора кілометри. До міста Вишневе триста метрів. З кожним роком столиця нашої країни розвивається, будуються торгівельні центри, супермаркети, школи та дошкільні дитячі заклади, будується нова транспортна інфраструктура. Генеральний план розвитку міста має у проекті поглинання Київським регіоном найближчих населених пунктів. Купити квартиру у новобудові житлового комплексу «AGAM» - це перспектива стати киянином вже в найближчий час.

Комфорт та безпека

Для жителів комплексу «AGAM» створені привабливі умови. Забудовники планували зробити існування місцевих жителів максимально зручним.

 • Школа та дитячий садок знаходяться на відстані до п’ятисот метрів від будинків, що допоможе батькам економити ранішній час на дорогу до дитячих закладів, а самим дітям буде безпечно.
 • Супермаркети «Фора» та «Novus» запропонують широкій вибір, для гурманів та для економних господарок. Відстань до магазинів не більше ста п’ятдесяти метрів.
 • Будівельний гіпермаркет «Епіцентр» потрібен не тільки новоселам, але й усім справжнім господарям.
 • Гіпермаркет «МЕТРО» порадує покупців оптовими цінами.
 • Магазин «Рибний світ» знаходиться в п’ятистах метрах від житлового комплексу й принесе насолоду любителям морепродукті.
 • Поруч з житлом знаходяться аптеки, СТО, відділенні транспортної компанії «Нова пошта», філія «Приватбанку».
 • Після робочого дня та на вихідні є можливість відпочити в місцевій зоні здоров’я, де є салон краси, кафе та інші заклади.
 • Поруч з житловим комплексом зручна транспортна розв’язка.
 • Зупинка громадського транспорту знаходиться в безпосередній близькості, звідси зручно доїхати до Вишневого або до Києва.

Інфраструктура самого житлового комплексу та району в цілому зробить життя в ЖК «AGAM» затишним та безпечним.

Громадський транспорт до Києва

З найближчої зупинки, скориставшись маршрутами № 802, 302, 306, 301, 368, 812, можна доїхати до станцій метро: «Теремки», «Виставковий центр», «Дружби народів», «Контрактова площа», «Святошино», «Нивки», «Політехнічний інститут», «Шулявка». Розклад руху транспорту зручний для пасажирів. Для власного транспорту передбачені комфортні умови зберігання та виїзду.

Продаж нерухомості Київської області - купити нерухомість в ЖК Агам.

Продаж нерухомості: що важливо знати

Багато людей бажають мешкати у столиці. Але не всім подобається велика кількість людей та машин у центрі міста. З такої дилеми є раціональний вихід – житло в передмісті. Такому випадку від міста Вишневого до центру Києва добираються швидше, ніж з лівого берегу. А екологічна ситуація в передмісті значно краща, тут чистіше повітря та не людно. Житловий комплекс «Агам» пропонує комфортне, якісне житло в затишному районі Київщини.

Купити квартиру у новобудові – це рішучий крок, що вимагає готовності як моральної, так і матеріальної. Щоб не інвестувати в об’єкт, який може не виправдати себе через певний час, важливо заздалегідь продумати критерії вибору нової квартири. Найчастіше список пріоритетів включає наступні пункти:

 • відстань від місця роботи;
 • якість житла: площа, планування;
 • умови для мешканців, як внутрішні, так і зовнішні;
 • рівень придатності житла до заселення;
 • ціна квартири;
 • наявність міського транспорту;
 • дороги для власних автомобілів.

Часто із такими побажаннями покупці приходять і до нас. Житловий комплекс «Агам», що розташований у Киево-Святошинському районі поблизу столиці, здатний втілити у реальність ваші побажання щодо ідеальної квартири. Ретельно вивчивши запити покупців до житла, ми створили дещо унікальне у своїй універсальності.

Житловий комплекс «Агам» налічуватиме чотири десятиповерхові будинки, разом це становитиме 576 квартир. Також комплекс вміщуватиме усі найнеобхідніші заклади: аптека, спортивний клуб, банк, салон краси, велика кількість магазинів поруч. Гіпермаркет будівельних матеріалів, що знаходиться поруч, стане у пригоді новоселам та всім добрим господарям. У безпосередній близькості від забудови знаходяться школа та дитячих садок. Для бажаючих возити дітей в елітні київські школи поруч зупинки транспорту, та зручна розв’язка для особистих автомобілів.

Наразі вже здійснюється продаж квартир, а перша черга вже скоро буде віддана під заселення. Кожен потенційний клієнт зможе приїхати на побачити реальні темпи будівництва, оцінити місцевість та зручне місце знаходження.

Нерухомість Київської області

Якісне житло в країні найчастіше будується у столиці або поряд з нею. Квартири у Києві зазвичай одні із найякісніших в усій країни, але мають один суттєвий недолік: високу вартість. Якщо ви прагнете жити столичним життям, та вважаєте такі витрати нераціональними, ми пропонуємо оптимальний варіант, що поєднає у собі всі переваги.

Житло під Києвом – це чудова можливість проживати поряд із містом, але не безпосередньо у його межах. Такий підхід дозволяє скоротити витрати на купівлю житла, а також багато інших супроводжуючих факторів. Наприклад, різноманітні ремонтні матеріали напевне коштуватимуть дешевше за містом. Також умови ведення бізнесу, оренди, комунальні послуги Київської області значно вигідніші, ніж у столиці, навіть якщо відстань до Кільцевої дороги кількасот метрів.

Житловий Комплекс «Агам» знаходиться на відстані усього півтора кілометра від Києва. Це означає, що дістатися міста можна за кілька хвилин. Також зручним буде шлях до метро «Теремки», що знаходиться за 15 хвилин від комплексу. Загалом продаж нерухомості під Києвом зараз набуває популярності, тож ми пропонуємо поглянути на одну із «родзинок» вітчизняного будівництва сучасних якісних житлових комплексів.

Житловий комплекс «Агам»: переваги життя за містом

Як тільки ви оціните усі реальні можливості, що з’являються під час проживання у передмісті, скоріше за все ви придивитеся до ЖК «Агам» уважніше. Крім основної переваги, більш низької вартості, квартири за Києвом мають довгий список інших значних переваг. Сюди можна віднести чисте повітря, розвинену інфраструктуру, власні магазини і заклади та багато іншого. Варто лише одного разу потрапити до ЖК – і ви зрозумієте, який затишок і комфорт чекатиме на вас у стінах «Агам».

Придбати житло у нашому ЖК можна як одноразовим платежем, так і у розстрочку. Перший спосіб стане у пригоді тим, хто заздалегідь планував покупку і встиг відкласти необхідну суму коштів. Усі решта ж можуть використати метод оплати у розстрочку. За ним уся сума буде рівномірно розподілена на певну кількість платежів, щоб процес виплати коштів був для покупця більш комфортним.

Нерухомість у Київській області – це запорука швидкого та зручного доступу до столиці у будь-який час, можливість відпочити від шумних та динамічних картин міста і відчути справжній домашній затишок. Квартири у приміських житлових комплексах розпродаються досить швидко, тож не можна зволікати. Домовтеся про індивідуальний тур комплексом вже зараз, поки є можливість вибрати бажаний поверх,краєвид з вікон та балконів.

Купити квартиру у новобудові під Києвом – це раціональний вибір та перспективний крок. Столиця постійно розширює свої межі й найближчим часом можна стати киянином без переїзду.

Час купити нерухомість під Києвом у новобудові майбутнього!

Адреса

с. Крюківщина, Києво-Святошинський район, вул. Бакинська, 1 (В. Стуса 15)

Як доїхати

Маршрути: №820, №302, №301, №368, №306, №812
Можна доїхати до станцій метро: «Теремки», «Виставковий центр», «Дружби народів», «Контрактова площа», «Святошино», «Нивки», «Політехнічний інститут», «Шулявка»

Відділ продажу

(093) 575 99 77
(095) 575 99 77
(097) 575 99 77