Зворотній зв'язок
Галерея

Галерея

Житловий комплекс «AGAM»

Все необхідне поруч з Вами

Житловий комплекс «АГАМ» у передмісті

Багато людей прагнуть купити квартиру в столиці, вважаючи, що у Києві кращі умови для роботи, навчання та інші можливості. Але є зворотна сторона – у великому місті повітря загазоване, ціни на нерухомість, товари й послуги значно вищу, ніж в інших регіонах країни. Найкраще вирішення подібної проблеми – придбання квартири в найближчому передмісті, наприклад, у житловому комплексі «Агам». В цьому сучасному ЖК добре розвинена інфраструктура, мешканці почуваються затишно та безпечно.

 

ЖК «AGAM» має загальну площу близько дох гектарів. Розташована новобудова у Києво-Святошнському районі на відстані в півтора кілометра від Києва та за триста метрів від міста Вишневе. Купити квартири в Вишневе та інших населених пунктах біля столиці – вигідно та зручно. Ціни тут нижчі, ніж у Києві, а добиратися до міста можна за лічені хвилини. Поруч з ЖК знаходиться зупинка громадського транспорту, з якої можна доїхати до найближчої станції метро «Теремки» за п'ятнадцять хвилин, а також ходять маршрути до багатьох інших станцій метрополітену.

Розвиток Київського регіону

Межі столиці розширюються, найближчим часом жителі Крюківщини та інших сіл й містечок стануть киянами, на змінюючи місця проживання. Поруч с ЖК «АГАМ» відкриваються нові магазини, аптека, спортивний комплекс, будується дитячий садок, розвивається інфраструктура. Зручна дорожня розв’язка надає можливість легко пересуватися на власному та громадському транспорті.

 

Забудова буде складатися з чотирьох десятиповерхових будинків, які оточать затишний двір, на перших поверхах будівель будуть розташовані магазини, кафе, салон краси та інші заклади. В середині двору плануються зелені насадження, спортивний майданчик. Двір матиме охорону та зручне освітлення.

Не відкладати придбання

На території комплексу передбачається створення паркінгу на триста автомобілів мешканців, а також гостьова автостоянка.

При забудові ЖК «Агам» використовуються сучасні технології та екологічно безпечні матеріали. Квартири матимуть автономне опалення, надійні металеві двері, панорамні вікна, великі лоджії. Планування квартир сучасне й комфортне, при бажані планування можна індивідуально міняти.

Житло у передмісті мають великий попит, тому не варто відкладати придбання квартири в Вишневому, а поки є можливість вибрати поверх, та інші потрібні параметри.

Адреса

с. Крюківщина, Києво-Святошинський район, вул. Бакинська, 1 (В. Стуса 15)

Як доїхати

Маршрути: №820, №302, №301, №368, №306, №812
Можна доїхати до станцій метро: «Теремки», «Виставковий центр», «Дружби народів», «Контрактова площа», «Святошино», «Нивки», «Політехнічний інститут», «Шулявка»

Відділ продажу

(093) 575 99 77
(095) 575 99 77
(097) 575 99 77