Зворотній зв'язок
Контакти

Контакти

Адрес

с. Крюківщина, Києво-Святошинський район, вул. Бакинська, 1

Телефони

(093) 575 99 77
(095) 575 99 77
(097) 575 99 77

Новобудови у Київській області

Останнім часом усе більше людей відмовляються від придбання нерухомості у Києві на користь купівлі житла в найближчому передмісті. Життя у столиці має власні переваги: легше знайти престижну роботу, кращі умови для ведення бізнесу, зручніше навчати дітей в елітних закладах, більше розваг. Але є й інші обставини: в містах велике скупчення автомобілів та людей, забруднене повітря. Також ціни в столиці вище не лише на нерухомість, а й на товари та послуги.

 

Найкраще вирішення проблеми – придбання нерухомості в передмісті, наприклад, в житловому комплексі «АГАМ», що знаходиться на відстані в півтора кілометра від Києва, та лише в трьохстах метрах від містечка Вишневе. В цій новобудові добре розвинена інфраструктура, висока якість житла, при цьому доступні ціни на квартири. Продаються квартири в Вишневому високими темпами, тому не варто зволікати з покупкою, а краще вибрати оптимальний варіант.

Концепція розвитку та інфраструктура

За планом забудови ЖК «АГАМ» складається з чотирьох десятиповерхових корпусів, що по периметру оточують затишний двір.

 

Нижні поверхи будівель будуть зайняті магазинами, кафе, салон краси, спортивним клубом та іншими закладами.

 

Двір забудови цілодобово охороняється та освітлюється в темний час. В центрі двору розташований дитячий майданчик, тенісні корти, озеленена зона відпочинку.

 

В комплексі планується створити паркінг на триста двадцять автомобілів та гостьову автостоянку.

 

В найближчий час має бути побудований дитячий садок.

 

При будівництві будинків використовувались нові технології та екологічно безпечні будівельні матеріали. Планування квартири можна міняти за бажанням господарі. У дворі та під’їздах збудовані пандуси для людей з обмеженими можливостями.  Сучасні панорамні вікна мають потрійні склопакети, лоджії засклені, двері квартир металеві протипожежні.

Переваги новобудов в передмісті

Відстань від ЖК «АГАМ» до міста сягає лише півтора кілометра, громадським чи власним транспортом до станції метро «Теремки» можна доїхати за п’ятнадцять хвилин. Неподалік від забудови проходять Жулянський шляхопровід та Велика Кільцева дорога. Поряд с житловим комплексом зупинка громадського транспорту та зручна розв’язка. До найближчої школи усього п’ятсот метрі. Також поруч розташовані супермаркети «Фора», «Novus» та будівельний гіпермаркет «Епіцентр».

Адреса

с. Крюківщина, Києво-Святошинський район, вул. Бакинська, 1 (В. Стуса 15)

Як доїхати

Маршрути: №820, №302, №301, №368, №306, №812
Можна доїхати до станцій метро: «Теремки», «Виставковий центр», «Дружби народів», «Контрактова площа», «Святошино», «Нивки», «Політехнічний інститут», «Шулявка»

Відділ продажу

(093) 575 99 77
(095) 575 99 77
(097) 575 99 77