Зворотній зв'язок




Квартири

доступно · вигідно · комфортно · надійно · сучасно

Квартири

ЖК «AGAM» максимально врахував всі потреби та можливості мешканців, і тепер набагато більше людей зможе придбати комфортну, затишну квартиру в житловому комплексі з розвиненою внутрішньою та зовнішньою інфраструктурою.

 

Ми пропонуємо компактні планування, що дозволить мінімізувати вартість житла.
Також ви маєте можливість купити квартиру в новобудовах, без посередників та переплат.

 

Житловий комплекс «АGAM» передбачає продаж 1-кімнатних та 2-кімнатних квартир.

Оптимальні плаваючі розміри квартир, зручне планування та розташування кімнат, можливість перепланування за вашим бажанням.
Високі стелі, великі панорамні вікна, простір, грамотне планування плюс ваші сміливі дизайнерські рішення створять у вашому новому домі комфорт, затишок, почуття свободи.

Кожен покупець квартири в ЖК «AГАМ» обов'язково знайде для себе те, що підходить саме йому.

Комфортні квартири в межах Києва за доступною ціною!

Наш менеджер готовий у зручний для Вас час надати консультацію про наш комплекс та квартири, проінформувати про вартість та планування конкретної квартири. Завжди не тільки розповісти, але й показати наш комплекс, квартири, територію. Ви можете задати питання консультанту в онлайн-режимі або звернутися до відділу продажів за телефонами:
093 575 99 77
097 575 99 77
095 575 99 77

Купівля квартири: що важливо врахувати

Власне житло – це, безумовно, важлива складова у житті кожного, хто відважується на придбання квартири. Така покупка вимагає ретельної підготовки і прискіпливості, адже ви плануєте витратити значну суму коштів. Перед тим, як приймати остаточне рішення, покупцеві необхідно врахувати значну кількість факторів, що свідчать про якість житла і раціональність його придбання. Тому купівля власної квартири – не тільки приємна подія, але й серйозний самостійний крок.
Звичайно, індивідуальні побажання щодо майбутнього житла у кожного свої. Проте для оцінки того, чи підходить квартира для комфортного проживання взагалі, достатньо знання загальновідомих критеріїв. Наведемо кілька таких:

  • житлова площа квартири;
  • місце її розташування;
  • вартість квадратного метра та усієї покупки;
  • коли будівлю було збудовано;
  • комунікації;
  • наявність необхідної інфраструктури.

Це – лише вершина айсбергу. Найчастіше такими критеріями можна обійтися, тільки якщо ви не плануєте жити у квартирі самостійно. Інакше вас цікавитимуть усі можливі деталі, від розміру вікон до розташування освітлювальних приладів. І у першу чергу важливим стане локація, де розміщений будинок.

Де краще купити квартиру під Києвом

Житло у столиці зазвичай дуже якісне, збудоване за кращими проектами із урахуванням комфорту майбутніх мешканців і їх потреб. На жаль, при цьому суттєво страждає параметр ціни такої квартири. Тому коли мова йде про повноцінне придбання квартири, а не оренду чи тимчасове проживання, потрібно заздалегідь розуміти, що купити квартиру в новобудові Києва по низькій ціні, скоріше за все, просто неможливо.
Але на противагу таким дорогим квартирам можна розглянути житло у передмісті. Ці квартири абсолютно ідентичні за своєю якістю до столичних, але вартість значно більш приємна для покупця. Той факт, що квартира знаходиться поза межами міста, навіть на відстані 1,5 км, значно занижує її вартість.
Житловий комплекс «Агам», наприклад, знаходиться саме на такій відстані від столиці. Він налічуватиме загалом 576 комфортних квартир. Район розташування – Києво-Святошинський. Важливою якістю ЖК є зручна можливість дістатися Києва за дуже короткий проміжок часу, адже транспортна розв’язка дозволяє за 15 хвилин доїхати до метро "Теремки".

Квартири в Вишневому: переваги життя у передмісті

Розташування новобудови під Києвом – це дуже логічно. І хоча спочатку нас шокує те, що житловий комплекс може знаходитися поза межами столиці, пізніше цей факт вирішує усю долю квартири. Тому що саме він дає підстави для приємної вартості житла.
Купівля квартири в новобудові Вишневого дозволить швидко добиратися до Києва за необхідності, а також відпочивати від галасливої столиці, якщо виникає таке бажання. Наприклад, однокімнатна квартира на території Києва і у ЖК «Агам» буде мати значну різницю у ціні на квартири.
Оформлення квартири у новобудові Вишневого буде здійснено у короткий термін після того, як ви зробите свій остаточний вибір. Прямо на сайті можна побачити, як відбувається будівництво вашої майбутньої квартири, прослідкувати цей процес за місяці роботи і проконтролювати процес через онлайн-камери.

Де купити однокімнатну квартиру

Якщо розглядати саме Вишневе, квартири можна придбати у різноманітних житлових комплексах або старих будівлях. Більшість покупців сьогодні надає перевагу новобудовам, адже ціни на квартири у Вишневому дозволяють купувати краще. Розглядаючи ЖК під Києвом, зверніть увагу на «Агам», можливо, саме там відбувається будівництво вашого майбутнього.
Житловий комплекс «Агам» - це 4 будинки, кожен із яких налічує 10 поверхів. Переваги ЖК перед окремим домом загалом у тому, що комплекс не тільки складається із житлових будинків, а й має власну внутрішню інфраструктуру. На території «Агам», наприклад, планується навіть відкриття власного дитячого садочка. Зручна перспектива на майбутнє дозволить розвивати та навчати діток безпосередньо біля місця проживання.
Квартири в Крюківщині здивують вас міцністю та якістю побудови, дадуть можливість швидко діставатися Києва і дозволять значно зекономити порівняно із житлом у його межах. Тому купівля квартири у новобудові в київській області є логічним і перспективним кроком зі сторони покупців.

У ЖК «Агам» можна купити квартиру в розстрочку!

Зацікавилися квартирою, але не вистачає необхідної суми? Цю проблему можна вирішити, звернувшись до відділу продажів у комплексі «Agam». Для зручності придбання квартири мрії ми пропонуємо такий формат оплати, як розстрочка. Оптимальні умови цього методу обов’язково приведуть вас до житла, яке вам сподобалося.
Однокімнатні квартири у розстрочку у передмісті – це найзручніший варіант для тих, хто бажає придбати своє перше власне житло. Така опція виявиться найприємнішою з точки зору вартості і все ж дасть вам можливість володіти власною квартирою. Оберіть на сайті планування, яке вам подобається, - і давайте почнемо оформлювати документи.
Житловий комплекс «Агам» - зручний і доступний варіант власної квартири поряд із столицею!

Адреса

с. Крюківщина, Києво-Святошинський район, вул. Бакинська, 1 (В. Стуса 15)

Як доїхати

Маршрути: №820, №302, №301, №368, №306, №812
Можна доїхати до станцій метро: «Теремки», «Виставковий центр», «Дружби народів», «Контрактова площа», «Святошино», «Нивки», «Політехнічний інститут», «Шулявка»

Відділ продажу

(093) 575 99 77
(095) 575 99 77
(097) 575 99 77