Зворотній зв'язок
Інфраструктура

Інфраструктура

Все необхідне поруч з Вами

Житловий комплекс «AGAM» знаходиться поблизу Києва (всього 1,5 км), а також в 300 м від міста Вишневий.
З кожним роком цей район розвивається стрімкими темпами. Відкриваються нові супермаркети, гіпермаркети, будуються школи, дитячі садки, школи творчості, розвивається транспортна інфраструктура.

 • Школа та дитячий садок знаходиться в радіусі 500м від житлового комплексу
 • Супермаркети «Novus» (150м), «Фора» (150м)
 • Будівельний гіпермаркет «Епіцентр»
 • Гіпермаркет «МЕТРО»
 • Поблизу (500 м) розташований гіпермаркет «Рибний світ»
 • Поруч знаходиться аптека, СТО, Нова Пошта, Приват Банк
 • Для відпочинку після робочого дня та у вихідний день, є зона відпочинку, кафе, салон краси
 • Зручна транспортна розв'язка. Всього у декількох метрах від комплексу знаходиться зупинка громадського транспорту в бік міста Київ, а також в бік міста Вишневе.

Інфраструктура в самому житловому комплексі та в районі в цілому, зробить життя в ЖК «AGAM» комфортним, затишним та безтурботним.

Як доїхати громадським транспортом до міста Київ:
Маршрути: №820, №302, №301, №368, №306, №812.
Можна доїхати до станцій метро: «Теремки», «Виставковий центр», «Дружби народів», «Контрактова площа», «Святошино», «Нивки», «Політехнічний інститут», «Шулявка»

Продаж нерухомості Київської області - купити нерухомість в ЖК Агам.

Продаж нерухомості: що важливо знати

Купівля квартири – це рішучий крок, що вимагає вашої готовності як моральної, так і матеріальної. Щоб не інвестувати в об’єкт, який може не виправдати себе через певний час, важливо заздалегідь продумати критерії вибору нової квартири. Найчастіше список пріоритетів включає наступні пункти:

 • відстань від місця роботи;
 • умови для мешканців;
 • рівень придатності житла до заселення;
 • ціна квартири;
 • наявність міського транспорту або доріг для власного авто поряд.

Часто із такими побажаннями покупці приходять і до нас. Житловий комплекс «Агам», що розташований у Киево-Святошинському районі поблизу столиці, здатний втілити у реальність ваші побажання щодо ідеальної квартири. Ретельно вивчивши запити покупців до житла, ми створили дещо унікальне у своїй універсальності.
ЖК «Агам» налічуватиме чотири будинки в 10 поверхів, разом це становитиме 576 квартир. Також комплекс вміщуватиме усі найнеобхідніші заклади, на кшталт аптеки, спорт-клубу, банку, салону краси, магазинів тощо. Наразі вже здійснюється продаж квартир, а перша черга вже скоро буде віддана під заселення.

Нерухомість Київської області

Якісне житло в країні найчастіше будується у столиці або поряд з нею. Квартири у Києві зазвичай одні із найякісніших в усій країни, але мають один суттєвий недолік: високу вартість. Якщо ви прагнете жити столичним життям, та вважаєте такі витрати нераціональними, ми пропонуємо оптимальний варіант, що поєднає у собі всі переваги.
ЖК під Києвом – це чудова можливість проживати поряд із містом, але не безпосередньо у його межах. Такий підхід дозволяє скоротити витрати на безпосередньо купівлю житла, а також багато інших супроводжуючих факторів. Наприклад, різноманітні ремонтні матеріали напевне коштуватимуть дешевше за містом.
Житловий Комплекс «Агам» знаходиться на відстані усього 1,5 км від Києва. Це означає, що дістатися міста можна за кілька хвилин. Також зручним буде шлях до метро Теремки, що знаходиться за 15 хвилин від комплексу. Загалом продаж нерухомості під Києвом зараз набуває популярності, тож ми пропонуємо поглянути на одну із «родзинок» вітчизняного будівництва сучасних якісних житлових комплексів.

Житловий комплекс «Агам»: переваги життя за містом

Як тільки ви оціните усі реальні можливості, що з’являються під час проживання у передмісті, скоріше за все ви придивитеся до ЖК «Агам» уважніше. Крім основної переваги, більш низької вартості, квартири за Києвом мають довгий список інших значних переваг. Сюди можна віднести чисте повітря, розвинену інфраструктуру, власні магазини і заклади житлового комплексу та багато іншого. Варто лише одного разу потрапити до ЖК – і ви зрозумієте, який затишок і комфорт чекатиме на вас у стінах «Агам».
Придбати житло у нашому ЖК можна як одноразовим платежем, так і у розстрочку. Перший спосіб стане у пригоді тим, хто заздалегідь планував покупку і встиг відкласти необхідну суму коштів. Усі решта ж можуть використати метод оплати у розстрочку. За ним уся сума буде рівномірно розподілена на певну кількість платежів, щоб процес виплати коштів був для покупця більш комфортним.
Нерухомість у Київській області – це запорука швидкого та зручного доступу до столиці у будь-який час, можливість відпочити від шумних та динамічних картин міста і відчути справжній домашній затишок. Квартири у приміських житлових комплексах розпродаються досить швидко, тож не можна зволікати. Домовтеся про індивідуальний тур комплексом вже зараз.
Час купити нерухомість під Києвом у новобудові майбутнього!

Адреса

с. Крюківщина, Києво-Святошинський район, вул. Бакинська, 1 (В. Стуса 15)

Як доїхати

Маршрути: №820, №302, №301, №368, №306, №812
Можна доїхати до станцій метро: «Теремки», «Виставковий центр», «Дружби народів», «Контрактова площа», «Святошино», «Нивки», «Політехнічний інститут», «Шулявка»

Відділ продажу

(093) 575 99 77
(095) 575 99 77
(097) 575 99 77